ZOEK UW FYSIOTHERAPEUT

 

 

Vind uw schoudertherapeut in onderstaande tabel die lid is van het Schoudernetwerk Oostelijk Zuid-Limburg

NAAM straat pcode plaats TELEFOON E-MAIL PRAKTIJK
Marijke Kuijs Kennedylaan 59 6441JB Brunssum 045-5252290 fysio.brunssumnoord@hetnet.nl Fysiotherapie Brunssum Noord
Patrick Egelmeers Kennedylaan 59 6441JB Brunssum 045-5252290 fysio.brunssumnoord@hetnet.nl Fysiotherapie Brunssum Noord
Yannick Slager St Gregoriuslaan 1a 6422AE Brunssum 06-54908844 Yannickslager@debundeling.nl De Bundeling
Nils Lamers Rosstsraat 8 6271BG Gulpen 043-4501881 baenen-lamers@home.nl Fysiotherapie Lamers
Ferry Bloemen Kerkraderweg 54 6416CK Heerlen 045-5410444 info@fysiomolenberg.nl Fysiotherapie Molenberg
Marc Vongehr Ovidiusstraat 117 6417VV Heerlen 045-5710506 m.vongehr@live.com Fysiotherapie Heerlen
  Burg. De Hesseleplein 9 6411CH Heerlen 045-5712405 m.vongehr@live.com  
Ruud Bröcheler, inhoudelijk Nobelstraat 476 6411EK Heerlen 045-5713425 info@fysiocentraal.com FysioCentraal
Luc Logister Willem Schweitzerlaan 14-16 JohannesXXIIsingel 4 6419BB 6416GH Heerlen 045-5741069 info@logister-fysiotherapie.nl Logister Pr. voor Fysio- & manuele therapie
Simone Horrmann Willem Schweitzerlaan 14-16 JohannesXXIIsingel 4 6419BB 6416GH Heerlen 045-5741069 info@logister-fysiotherapie.nl Logister Pr. voor Fysio- & manuele therapie
Gerben Peters Pieter Hooftstraat 10 6416CP Heerlen 045-5415127 info@medi-sport.nl Medi Sport VOF
Diana Schat Jan Campertstraat 7 6416SG Heerlen 045-7111655 dschat@telfort.nl Fysio Factory
Luc Venrooij Navolaan 27 6413CW Heerlen 045-5631865 lucvv6@hotmail.com Fysiotherapie Heerlen Noord
Nathalie Gerrickens-Bruls Zeswegenlaan 182 6412HH Heerlen 045-5727468 info@uwfysio.nl Fysiotherapie Kemps
Jeroen Regtop St Francisweg 65a 6416 EV Heerlen 045-5713343 jeroen@fysioregtop.nl Fysiotherapie Regtop
Peter van Rossum Bautscherweg 1 6418EJ Heerlen 045-7501158 peter@fysioheerlerbaan.nl Fysiotherapie Heerlerbaan
Rob Schreurs Hoofdstraat 110 6432GH Hoensbroek 045-5630180 info@fysiotherapie-hoensbroek.nl Fysiotherapie Hoofdstraat
Ine v/d Cruijsen Hoofdstraat 110 6432GH Hoensbroek 045-5630180 fysio.cruijsen_schreurs@hetnet.nl Fysiotherapie Hoofdstraat
Fabienne Habets Pastoor Vonckenstraat 83 6166CW Geleen 046-4759788 Fabienne@fysiomx.nl PMC oud Geleen
Ron Coerver, secretaris Nassaustraat 102 6463AW Kerkrade 045-5454567 fysiocoerver@ziggo.nl Fysiotherapie Coerver
Lonneke Derix-Janssen Lindehof1 6463GL Kerkrade 045-5457028 lonnekederix@hotmail.com Fysiotherapie Schoutrop Waltmans
Henk Willems Industriestraat 90 6466GD Kerkrade 045-5411115 willems@fysiotherapie-grachterheide.nl Fysiotherapie Grachterheide
Noël Welman Maarzijde 2 6467GC Kerkrade 045-5740381 nwelman@home.nl Gezondheidscentrum Terwinselen
Monique Paffen O.L.Vrouwenstraat 107 6461BP Kerkrade 045-5453882 info@fysiopaffen.nl Fysio Paffen
Guus van der Valk Markstraat 69 6461CV Kerkrade 045-5455396 guusvandervalk@live.nl Moverovita
Linda v.d. Eynden Wijngracht 64 6461AL Kerkradef 045-20018239 linda@moverovita.nl Moverovita
Marian Bos Tiendstraat 10 6343CX Klimmen 043-4073933 ram.bos@hccnet.nl Fysiotherapie Keijsers
Roger Keijsers Tiendstraat 10 6343CX Klimmen 043-4073933 roger.keijsers@fysiotherapiekeijsers.nl
Lou Smeets Beuteweg 18 6373LL Landgraaf 045-5312897 lsmeets50@gmail.com Medisch Centrum Nieuwenhagen
Suzan van Tiel Schoolstraat 96 6374GZ Landgraaf 045-5310619 suzanvantiel@gmail.com  
Sanne Offermans Maastrichterlaan 80 6374VS Landgraaf 045-5310300 sanneoffermans@ziggo.nl FysioLandgraaf
Martijn Vedder G.Bomansstraat 23 6372KP Landgraaf 045-5315817 martijn.vedder@ziggo.nl Fysiotherapie Van Mierlo
Jacques Geraets Heerlenseweg 38 6371HT Landgraaf 045-5311934 jjxrgeraets@gmail.com Fysiotherapie Schaesberg
Bianca Doumen Heerlenseweg 38 6371HT Landgraaf 045-5311934 bianca-doumen@home.nl Fysiotherapie Schaesberg
Erik Eurelings Klein Haasdal 4 6333AK Schimmert 045-5778608 e.eurelings@eurelingsfysiotherapie.nl Fysiotherapie &Fysiofitness Eurelings
Pieter van den Bergh Kloosterstraat 63 6369AB Simpelveld 045-5442494 p.vandenbergh@paramedischcentrumsimpelveld.nl Paramedisch Centrum Simpelveld
Stefan Franken Bernardusplein 5a 6367KC Ubachsberg 045-5750300 stephanfranken7@hotmail.com Fysiotherapie Franken
Christiane Schmidt-Uhlig Tentstraat 91 6291 BE Vaals 06-16421764 christiane.schmidt@zuyd.nl Medfit
Kylian Thijssen Plenkerstraat 50 6301GM Valkenburg 045-4055770 hulsberg@fysioleunissen.nl Fysiotherapie Leunissen
Ruben Schepers Raadhuisplein 1a 6367ED Voerendaal 045-5750722 info@fysio-schepers.nl Schepers Fysio
Inne Leibrand Industrieweg 12a 6321BP Wijlre 06-4401437 inneleibrand@home.nl Pr v Fysio & manueeltherapie Wijlre
Dianne Volkers Passage 4 6441BX Brunssum 045 5641626 info@fysiogeerdink.nl Pr v Fysio & Fysiotherapie Geerdink
Audrey Vandrey Maastrichterlaan 154a 6291EW Vaals 043-3063389 fyva@fysiotherapie-vaals.nl Pr v Fysio & Jansen Fysiotherapie
Nico Woudenberg Maastrichterlaan 154a 6291EW Vaals 043-3063389 fyva@fysiotherapie-vaals.nl Pr v Fysio & Jansen Fysiotherapie
Arthur Sonneveldt Hoofdstraat 358 6432GN Hoensbroek 045-8881767 info@fysiosonneveldt.nl Pr v Fysio & Fysiotherapie Sonneveldt