Aangesloten praktijken


SOZL aangesloten praktijken weergeven op een grotere kaart

 

PRAKTIJK NAAM ADRES TELEFOON E-MAIL
Fysiotherapie Molenberg Harry Hermans ,voorzitter Kerkraderweg 54, 6416 CK Heerlen 0455410444 info@fysiomolenberg.nl
Ferry Bloemen
Fysiotherapie Heerlen Jo Stessen, oudvoorzitter Ovidiusstraat 117, 6417 VV Heerlen 0455710506 jstessen@home.nl
Burg. de Hesselleplein 9, 6411 CH Heerlen 0455712405  “”
Fysiotherapie Coerver Ron Coerver, secretaris Nassaustraat 102, 6463 AW Kerkrade 0455454567 paramedgko@planet.nl
FysioCentraal Ruud Bröcheler, inhoudelijk Nobelstraat 476, 6411 EK Heerlen 0455713425 info@fysiocentraal.com
FysioVoerendaal Jan Bongers, ict Raadhuisplein 1a, 6367 ED Voerendaal 0455750722 info@fysiovoerendaal.nl
Paramedisch Centrum Simpelveld Pieter van den Bergh Kloosterstraat 63, 6369 AB Simpelveld 0455440603 p.vandenbergh@paramedischcentrumsimpelveld.nl
Pr. voor Fysio- & manuele therapie Luc Logister Johannes XXIIIsingel 4, 6416 GH Heerlen 0455411533 info@logister-fysiotherapie.nl
Logister & Kurvers Simone Horrmann  ” simone.horrmann@t-online.de
Fysiotherapie Schoutrop Waltmans  Lonneke Derix-Janssen Lindenhof 1 , 463 GL Kerkrade 0455457028 lonnekederix@hotmail.com
 HJM.Schoutrop Holzstraat 4, 461 HN Kerkrade 0455462288 info@schoutropwaltmans.nl
Pr v Fysio & manueeltherapie Wijlre Inne Leibrand Industrieweg 12a, 6321 BP Wijlre onbekend inneleibrand@home.nl
Medisch Centrum Nieuwenhagen Lou Smeets Beuteweg 18, 6373 LL Landgraaf 0455312897 lsmeets50@gmail.com
Fysiotherapie Grachterheide Henk Willems Industriestraat 90, 6466 GD Kerkrade 045-5411115 willems@fysiotherapie-grachterheide.nl
Fysiotherapie Brunssum Noord Wil Debets Kennedylaan 59, 6441 JB Brunssum 0455252290 wdebets@hetnet.nl
De Bundeling Yannick Slager St Gregoriuslaan 1a, 6422 AE Brunssum 0654908844 Yannick@debundeling.nl
Fysiotherapie Bruinsma Linda v.d. Eynden Schoolstraat 96, 6374 GZ Landgraaf 0455310619 lvdeynden@fysiotherapiebruinsma.nl
Suzan van Tiel  ” suzanvantiel@gmail.com
Gezondheidscentrum Terwinselen Noël Welman Maarzijde 2, 6467 GC Kerkrade 0455740381 nwelman@home.nl
FysioLandgraaf Sanne Offermans Maastrichterlaan 80, 6374 VS Landgraaf 0455310300 sanneoffermans@ziggo.nl
Medi Sport VOF Gerben Peters Pieter Hooftstraat 10, 6416 CP Heerlen 0455415127 info@medi-sport.nl
Fysiotherapie Van Mierlo Bianca Doumen G.Bomansstraat 23, 6372 KP Landgraaf 0455315817 bianca-doumen@home.nl
Fysiotherapie Schaesberg Jacques Geraerts Heerlenseweg 38, 6371 HT Landgraaf 045-5311934 Jacques.geraerts@planet.nl
Fysiotherapie Hoofdstraat Rob Schreurs Hoofdstraat 110, 6432 GH Hoensbroek 045-5630180 info@fysiotherapie-hoensbroek.nl
Ine Willems-v/d Cruijsen  ”  ” fysio.cruijsen_schreurs@hetnet.nl
Fysio Factory Diana Schat Jan Campestraat 7, 6416 SG Heerlen 0457111655 dschat@telfort.nl
Fysiotherapie Heerlen Noord Luc Venrooij Navolaan 27, 413 CW Heerlen 0455631865 lucvv6@hotmail.com
Medfit Christiane Schmidt-Uhlig Tentstraat 91, 6291 BE Vaals 0616421764 christiane.schmidt@zuyd.nl
Fysiotherapie Lamers Nils lamers Rosstsraat 8, 6271 BG Gulpen 043-4501881 baenen-lamers@home.nl
Fysiotherapie Kemps Nathalie Gerrickens-Bruls Zeswegenlaan 182, 6412 HH Heerlen 045-5727468 a.kemps@kempsfysio.nl
Fysiotherapie Keijsers Marian Bos Tiendstraat 10, 6343 CX Klimmen 043-4073933  ram.bos@hccnet.nl
 ” Roger Keijsers .. .. roger.keijsers@fysiotherapiekeijsers.nl
Fysiotherapie &Fysiofitness Eurlings Erik Eurlings Klein Haasdal 4, 6333 AK Schimmert 045-5778608 e.eurlings@eurlingsfysiotherapie.nl
Fysiotherapie Regtop Math Smeets St Francisweg 65a, 6416 EV Heerlen 045-5713343 math.smeets@fysioregtop.nl
Fysiotherapie Heerlerbaan Peter van Rossum Bautscherweg 1, 6418 EJ Heerlen 045-7501158 peter@fysioheerlerbaan.nl
 ” Paul Braat  ” phjfbraat@hotmail.com
Fysiotherapie Franken Stefan Franken Bernardusplein 5a, 6367 KC Voerendaal 045-5750300 stephanfranken7@hotmail.com
Fysiotherapie Leunissen Linda Weijers  Plenkerstraat 50, 6301 GM Valkenburg 045-4055770 hulsberg@fysioleunissen.nl
Fysio Paffen Monique Paffen  O.L.Vrouwenstraat 107, 6461 BP Kerkrade 045-5453882 info@fysiopaffen.nl
Fysiotherapie Mechelen Remco Goerke  Heerenhof 6, 6281 AR Mechelen 0434551488 remcogoerke@gmail.com
Offermans fysiotherapie Myou Coumans  Kouvenderstraat 111, 6431 HC Hoensbroek 045-5220932 myoucoumans@gmail.com
Remco Offermans roffermans@msn.com
Moverovita Guus van der Valk  Markstraat 69, 6461 CV Kerkrade 0455455396 guusvandervalk@live.nl
Fysio Hereweg Joris Wijn  Hereweg 83, 6373 VE Landgraaf 06-51579039  info@fysio-hereweg.nl
Fysiotherapie Franken Stephan Franken Bernardusplein 5a 6367 KC Voerendaal 045-5750300 stephanfranken@hotmail.com
.
welke praktijk wil zich aansluiten