Aangesloten praktijken


SOZL aangesloten praktijken weergeven op een grotere kaart

 

Bovenstaand is nog niet volledig

 

PRAKTIJK NAAM ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL
Fysiotherapie Heerlen Jo Stessen, voorzitter Ovidiusstraat 117 6417 VV Heerlen 0455710506 jstessen@home.nl
Burg. de Hesselleplein 9 6411 CG Heerlen 0455712405
Fysiotherapie Coerver Ron Coerver, secretaris Nassaustraat 102 6463 AW Kerkrade 0455454567 paramedgko@planet.nl
Medfit Vaals Christiane Schmidt-Uhlig Tentstraat 91 6291 BE Vaals 04330161362 christiane.schmidt.uhlig@gmail.com
Fysiocentraal Ruud Brocheler, vakinhoudelijk Nobelstraat 47 6411 EK Heerlen 0455713425 info@fysiocentraal.com
FysioVoerendaal Jan Bongers, ict Raadhuisplein 1a 6367 ED Voerendaal 0455750722 info@fysiovoerendaal.nl
info@fysiovoerendaal.nl
Paramedisch Centrum Simpelveld Pieter van den Bergh Kloosterstraat 63 6369 AB Simpelveld 0455440603 p.vandenbergh@paramedischcentrumsimpelveld.nl
Pr. voor Fysio- & manuele therapie Josine Kurvers Johannes XXIIIsingel 4 6416 GH Heerlen 0455411533 info@logister-fysiotherapie.nl
Logister & Kurvers Luc Logister 0455741069
Fysiotherapie Schoutrop Waltmans  Lonneke Derix-Janssen Lindenhof 1 6463 GL Kerkrade 0455457028 lonnekederix@hotmail.com
Holzstraat 4 6461 HN Kerkrade 0455462288 info@schoutropwaltmans.nl
H.Schoutrop Lindenhof 1 6463 GL Kerkrade 0455457028 info@schoutropwaltmans
Holzstraat 4 6461 HN- Kerkrade 0455462288 info@schoutropwaltmans.nl
M.Schoutrop-Delbressine Lindenhof 1 6463 GL Kerkrade 0455457028 info@schoutropwaltmans.nl
Holzstraat 4 6461 HN Kerkrade- 0455462288 info@schoutropwaltmans.nl
Pr v fysio & manueeltherapie Wijlre Inne Leibrand Industrieweg 12a 6321 BP Wijlre onbekend inneleibrand@home.nl
Medisch Centrum Nieuwenhagen Lou Smeets Beuteweg 18 6373 LL Landgraaf 0455312897  lsmeets50@gmail.com
Fysiotherapie Grachterheide Henk Willems Industriestraat 90 6466 GD Kerkrade telefoon email
Fysiotherapie Brunssum Noord W.G.H.Debets Kennedylaan 59 6441 JB Brunssum 0455252290 wdebets@hetnet.nl
Fysiotherapie Bruinsma Linda v.d. Eynden Schoolstraat 96 6374 GZ Landgraaf 0455310619 lvdeynden@fysiotherapiebruinsma.nl
Gezondheidscentrum Terwinselen Noël Welman Maarzijde 2 6467 GC Kerkrade 0455740381 nwelman@home.nl
FysioLandgraaf Sanne Offermans Maastrichterlaan 80 6374 VS Landgraaf 0455310300 sanneoffermans@ziggo.nl
Fysiotherapie Vossen Paul Vossen Europaweg Zuid 203 6374KK Landgraaf 0455312819 pj.vossen@hetnet.nl
Medi Sport VOF Gerben Peters Pieter Hooftstraat 10 6416CP Heerlen 0455415127 info@medi-sport.nl
Fysiotherapie Van Mierlo Bianca Doumen G.Bomansstraat 23 6372 KP Landgraaf 0455315817 bianca-doumen@home.nl
 
Fysiotherapie Molenberg Harry  Hermans Kerkraderweg 54 6416 CK Heerlen 0455410444 info@fysiomolenberg.nl
Fysiotherapie Schaesberg Jacques Geraerts Heerlenseweg 38 6371 HT Landgraaf 045-5311934 Jacques.geraerts@planet.nl
Fysiotherapie Hoofdstraat Rob Schreurs Hoofdtsraat 110 6432 GH Hoensbroek 0455630180 info@fysiotherapie-hoensbroek.nl
Ine Willems-v/d Cruijsen fysio.cruijsen_schreurs@hetnet.nl
Fysio Factory Diana Schat Jan Campestraat 7 6416 SG Heerlen 0457111655 dschat@telfort.nl
Fysiotherapie Heerlen Noord Luc Venrooij Navolaan 27 6413 CW Heerlen 0455631865 lucvv6@hotmail.com
 
Fysiotherapie Regtop Jeroen Regtop
Fysiotherapie Heerlerbaan Linda Storms Bautscherweg 1 6418 EJ Heerlen 0457501158 linda@fysioheerlerbaan.nl
Fysiotherapie Kemps Nathalie Gerrickens-Bruls Zeswegenlaan 182 6412 HH Heerlen 0455727468  a.kemps@kempsfysio.nl
.. Arno Kemps .. .. .. .. ..
.. .. .. .. .. .. ..